
Повербанк / Power Bank WALKER WB-730 30000mAh white / Павербанк ємністю 30000 З ШВИДКОЮ ЗАРЯДКОЮ
1 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2710000261469

Зовнішній акумулятор Power Bank WALKER WB-730 30000mAh white дозволить вам завжди бути на зв’язку з навколишнім світом, ніколи не підведе,та при необхідності, виручить не тільки вас, а й ваших друзів.
Power Bank WALKER WB-730 30000mAh white ― має контролер живлення, захист від короткого замикання, мікропроцесор, що захищає від перерозряду сам зовнішній акумулятор. Відмінні технічні характеристики та можливості дозволяють вважати повербанк надійним джерелом живлення, здатним забезпечити тривалу та безперебійну роботу батареї. Для тих, хто багато подорожує, відпочиває на природі, їздить у відрядження зовнішній акумулятор. це чудова можливість захистити себе від непередбачених збоїв у роботі мобільних пристроїв та запоруку успіху у всіх сферах життя.


Ємність акумулятора Power Bank WALKER WB-730 30000mAh white, що дозволить здійснити кілька повних зарядів мобільного телефону або іншого пристрою, все залежить від ємності заряджуваного приладу.
Технічні характеристики:
Тип: Зовнішній акумулятор для заряджання портативних пристроїв
Зарядні пристрої: смартфони, телефони, iPod, iPhone, планшети та інші
Підключення: USB
Ємність, заявлена виробником мАг: 30000
Технологія: Li-polymer
Заряджання: від USB
Вихід 1: USB – 5V-2.1A
Вихід 2: USB – 5V-3A, 5V-4.5A, 9V-2.22A, 12V-1.67A, 22.5W (Max)
Вхід 1: Micro USB – 5V - 3A, 9V - 2A, 12V - 1.5A
Вхід 2: Type-C – 5V - 3A, 9V - 2A, 12V - 1.5A
Розміри: 143x67x27, 5 мм.
В комплект входить:
Power Bank 30000mAh
USB-кабель
Упаковка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 30000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм | 2200 мА |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 143 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Висота | 27.5 мм |
| Вага | 410 г |
- Ціна: 1 300 ₴





