Скляна полиця під замовлення
790 ₴
- Готово до відправки
- Код: zam790
Скляна полиця під замовленняГотово до відправки
790 ₴
+380 (66) 203-86-03
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бажаєте замовити поличку за своїми розмірами?
Для цього досить у коментарії до замовлення вказати потрібні Вам розміри довжини та ширини! Для уточнення ціни, ми з Вами зв'яжемося за вказаною в замовленні номером телефона!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця |
| Форма полиці | пряма |
| Форма етажерки | пряма |
| Тип встановлення | Навісна (настінна) |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Можливість регулювання полиць по висоті | Так |
| Настінне кріплення | Ні |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Настінний кріплення | False |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 4 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Полиці | скло тоноване |
| Додаткові характеристики | |
| Вологостійкість | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴
