
Повербанк / Power Bank WALKER WB-410 на 10000 mAh white / Зовнішній акумулятор павербанк ємністю 10000
500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2710000167365
Повербанк WB-410 - Зовнішній акумулятор.
Призначений для зарядки смартфонів, мобільних телефонів, планшетів, MP3 плеєрів та інших цифрових пристроїв.
Корпус виконаний із високоякісного пластику.
Power Bank оснащений багатоступінчастим захистом від короткого замикання, перевантаження по струму та напрузі, перегріву.
Наявність LED індикатора допомагає стежити за залишковим рівнем заряду.
Тип батареї – Li-polymer.
Ємність - 10000 мАг.
Вихід 1: USB – 5B ~ 2.1А. Вихід 2: USB – 5B ~ 2.1А. Вихід 3: Type-C 5B ~ 2.1А.
Вхід 1: Micro USB 5B ~ 2.1А. Вхід 2: Type-C 5B ~ 2.1А.
Вага: 226 гр.
Розмір: 135х68х14, 4 мм.
Кабель в комплекті.
Фірмова картонна упаковка.

Доставка
Інтернет-магазин SkloMo здійснює оперативну доставку замовленої продукції до будь-якого міста на території України. Доставку здійснюють служби вантажоперевезень:
• Нова пошта
• Укрпошта
• Meest
Оплата
Оплатити замовлення можна будь-яким зручним для Вас способом:
• Пром-оплата (онлайн оплата, гарантом безпеки виступає маркетплейс Prom.ua)
• Післяплата "Нова пошта" (Розрахунок здійснюється при отриманні у відділенні "Нова пошта")
• Післяплата "Укрпошта" (Розрахунок здійснюється при отриманні у відділенні "Укрпошта")
• Оплата на картку ФОП "Приватбанк" (Оплата за реквізитами)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Walker |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Універсальна батарея |
| Ємність акумулятору | 10000 мА/год |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Зарядка батареї | Від USB, Від мережі, Від автомобільної зарядки |
| Роз'єми | micro USB |
| Набір перехідників | Ні |
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вхідна напруга | 5 В |
| Особливості | Індикатор рівня заряду |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 14.4 мм |
| Вага | 226 г |
- Ціна: 500 ₴



